Dražba VI. (Zopár olympionikov úraduje v aktuálnej Dražbe z dielne iní – alternatíva k rutine)

ini.sk - logo - DRAŽBAOslovili sme Katku Ráczovú, reku, či nemá niečo do našej dražby a ona? Odišla zháňať. Netrvalo dlho a vrátila sa. No nebola sama, bol s ňou… nejeden olympionik. 😉

Aby sme boli presní, Katka sa vrátila s tričkom popodpisovaným viacerými špičkovými športovcami:

 • Maricica Puica (Rumunsko, atletika) – olympijská víťazka z roku 1984 v Los Angeles na 3000 m a držiteľka bronz. med. na 1500 m tiež z Los Angeles.
 • Rosi Mittermaier (Nemecko, lyžiarka) – na ZOH v 1976 v Innsbrucku získala zlato v zjazde a v slalome a striebro v obrovskom slalome. Je matkou Felixa Neureuthera, ktorý štartuje teraz na ZOH v Soči a patrí k favoritom v slalome a obrovskom slalome.
 • Miroslav Cerar (Slovinsko, gymnastika) – dvojnásobný olympijský víťaz v cvičení na koni z 1964 (Tokio)  a 1968 (Mexico City).
 • Zdravka Yordanova (Bulharsko, veslovanie) – získala zlato na OH v Montreale v dvojskife.
 • Kamuti Jenö (Maďarsko, šerm) – získal striebro na OH 1968 v Tokiu a na OH 1972 v Mníchove. V roku 1977 za príkladné vystupovanie počas športovej kariéry bol vyznamenaný Cenou Fair play UNESCO.
 • Katarína Ráczová (Slovensko, šerm) – trojnásobná olympionička, vicemajsterka sveta z roku 1978 vo fleurete, nositeľka vyznamenania Fair play UNESCO za dlhoročné príkladné vystupovanie počas športovej kariéry.
 • Rosa Mota (Portugalsko, atletika) – získala bronz na OH 1984 v Los Angeles a zlato na OH 1988 Seoul v maratóne.
 • Robert Korzeniowski (Poľsko, atletika) – má 3 zlaté z OH 1996, 2000, 2004 v chôdzi na 50 km a zlato na 20 km trati z roku 2000.
 • Dragomir Bečanović (Montenegro, judo) – majster sveta z roku 1989.

Dámy a páni… Začíname dnešnú DRAŽBU!

Predmetom dražby na UTOROK 18.2.2014 je tričko detskej veľkosti s nápisom „Ukáž rasizmu červenú kartu“ a s podpismi mnohých významných športovcov. Tričko darovala Katarína Ráczová…

Víťaz má opäť na výber tri možnosti, komu pomôcť. Sumu, ktorú má uhradiť za vydražený predmet, môže uhradiť buď na účet Márie Pau (je aj viac ciest, ako poslať Márii peniaze, nájdete v predchádzajúcej dražbe), alebo na Dobrého anjela, alebo na účet Červený nos Clowndoctors (pretože smiech pomáha ;))… Nám samozrejme stačí len potvrdenie o zaplatení a vydražená vec je vaša. Takže, hor sa na vec!

Riadime sa pravidlami, ktoré si môžete prečítať na ini.sk/drazba.

Vyvolávacia cena 3,00 eurá (slovom tri eurá)

tričko s podpismi významných športovcov

Kto dá viac?

… Aby som ostal autentický, musím sa k niečomu priznať…na prvý pohľad to vyzerá, že chcem zachrániť svet…no v skutočnosti sa snažím zachrániť seba…

Autor: Dávid Králik

Share
Tento obsah bol zaradený v Zo života (nielen hmyzu) a označkovaný ako , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

6 odpovedí na Dražba VI. (Zopár olympionikov úraduje v aktuálnej Dražbe z dielne iní – alternatíva k rutine)

 1. Anna povedal:

  Majka, sme s Tebou, drž sa!
  a 5.- €, v prvom kole 🙂

 2. Anna povedal:

  Aj keď sme hokej nevyhrali, našim športovcom fandíme!
  Aj tebe, Majka, veľa síl!!!!
  6 Eur, a DO TOHO!!!!

 3. Beata povedal:

  10 €

 4. Anka povedal:

  12 Eur

 5. Anka povedal:

  kde ste, športovci?!
  dám 13,- , nech to tu neviazne 🙂

Komentáre sú uzavreté.