Fest fajn fest ;)

Festival fyzikálnych filmov - logoFilmy o fyzike? Fyzika v kine? Väčšina ľudí si povie, že to nie je možné natočiť alebo to vôbec nie je zaujímavé. Nám sa ale tento postoj podarilo v máji tohto roku zmeniť a presvedčiť ľudí, že fyzika je atraktívna.

Zorganizovali sme prvý ročník Festivalu Fyzikálnych Filmov, ktorý zožal úspech. Tvorbu filmov si vzali na starosť mladí študenti zo základných a stredných škôl. Ich úsilie a snaha boli ocenené finančnými výhrami v troch kategóriách. Ak chceš vedieť viac o prvom ročníku, pozri si našu stránku.

Festival fyzikálnych filmov - Peťa a Kika

Po tomto úspechu sme sa rozhodli pripraviť druhý ročník Festivalu Fyzikálnych Filmov. Elán a zábava, ktorá z filmov mladých študentov sršala, nám dodala energiu a chuť robiť toto podujatie opäť.

V druhom ročníku festivalu chystáme menšie zmeny. Videá by nemali presiahnuť dĺžku 7 minút a mali by mať vyššiu kvalitu ako v prvom ročníku.

Na pomoc s kvalitou a točením vám behom najbližší mesiacov poskytneme video-tutorialy. V nich vám poradíme, čomu by ste sa pri natáčaní videa mali vyhýbať a ako čo najlepšie točiť.

Námety ale neposkytujeme. Určite budete mať kopec vlastných.

Druhý ročník sa uskutoční 23. 05. 2014 (piatok). Svoje videá môžeš prihlasovať do 28. 04. 2014 (pondelok). Tie najlepšie filmy budú ocenené a premietnuté.

Pre viac informácii a noviniek sleduj náš web alebo fan page na Facebooku.

Share
Tento obsah bol zaradený v Napísali iní iní a označkovaný ako , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.