Keď učiteľa lapajú, pekne mu spievajú

dlhy nosAj ministerstvo školstva uznáva, že treba viac peňazí. Minister však dodáva, že to pôjde až na budúci rok. „Hlavnou politickou garanciou musí byť programové vyhlásenie vlády, ktoré vzíde z volieb na začiatku budúceho roku a ktoré podľa mňa musí obsahovať aj číselný záväzok navyšovania financií v školstve,“ hovorí Juraj Draxler.

 

 

 

Inými slovami: Do volieb nespravíme nič, zvoľte nás a potom sa uvidí (sa uvidí = sľuby sa sľubujú, učitelia sa radujú).

Ak by som bol vo vedení nových školských odborov (staré odbory asi netreba spomínať, keďže pán Ondek už v minulosti neraz dokázal, aké je veľké krochkajúce zviera), odpovedal by som ministrovi asi takto:

Učitelia uznávajú, že je potrebné riešiť veci systémovo a neživelne. Súčasne však dodávajú, že „Hlavnou politickou garanciou musí byť REÁLNY KROK VLÁDY, ktorý PRÍDE EŠTE PRED VOĽBAMI 2016. A polopate, ak sa do volieb nič neudeje, SMER nedostane ANI JEDINÝ HLAS OD UČITEĽA ČI PRÍSLUŠNÍKA JEHO RODINY!“

Milí učitelia, SMER vám pekne zaspieval… Zaspievate mu nazad, alebo sa necháte lapiť a vaše nosy budú zas o poznanie dlhšie?

Autor: Dávi;D Králik

Share
Tento obsah bol zaradený v Čo na to teta školníčka, Zo života (nielen hmyzu) a označkovaný ako , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Jedna odpoveď na Keď učiteľa lapajú, pekne mu spievajú

  1. nestačilo vám 26 rokov sľubov a ničnerobenia?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *