Králik for president! Králik na hrad!

FIM 2BRATISLAVA. Bývalý učiteľ Dávid Králik oznámil dnes podľa informácií iní – alternatíva k rutine svoju kandidatúru na prezidenta. Podľa jeho vlastných slov, chcel by byť konečne kvalitnou alternatívou pre sklamaného pravicového voliča!

 

Šašo a bývalý učiteľ so zberom podpisov ešte nezačal, potrebuje ich zohnať 15-tisíc, čo však nevidí ako problém. Prvé úvahy o jeho kandidatúre sa zrodili len dnes a s najväčšou pravdepodobnosťou boli inšpirované slovenským hitom tohtoročnej sezóny: Postav dom, zasaď strom, sploď syna a kandiduj na prezidenta. 😉

Dávid Králik je kontroverzným učiteľom, ktorý by mohol riadne zamiešať karty a ohroziť aj takých kandidátov akými sú páni Hrušovský, či zatiaľ nekandidujúci Fico. Nový nádejný kandidát okrem vlastnej kandidatúry vyzýva všetkých, ktorí majú ruky, nohy a hlavne, ktorí nemajú ani kúsku zdravého rozumu, aby tiež začali kandidovať a ešte viac roztrieštili už tak zdevastovanú pravicu. A úplne najlepšie bude, ak v rámci kampane začnú na seba všetci kandidáti vzájomne kydať a vyťahovať špinu, poprípade sa poriadne rozhádajú. Týmto počinom by mohli definitívne udusiť aj posledné zvyšky občianskej angažovanosti pravicových voličov a nastoliť úplnú voličskú apatiu a letargiu. Tak čo vy nato?

 

A teraz všetci pekne so mnou:

Králik for president! Králik na hrad!

Autor článku: Dávid Králik

Share
Tento obsah bol zaradený v Na poli tyká a označkovaný ako , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

4 odpovede na Králik for president! Králik na hrad!

 1. Marek Pivacek povedal:

  celkom pekna vyzva a ulet ;-)… ja by som ta aj volil 😉

  • Dávid Králik povedal:

   No, Marecku, ja by som sa iste nevolil 😉 Ale o mna tu predsa vobec neslo…

   Skor islo o to, ci sa nam pravica tradicne poseka a vzajomne znemozni, cim ponecha panu moznokandidujucemu ficovi volne pole posobnosti 🙁

   Pekny den 😉

 2. ... povedal:

  nemas nato vek

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.