Mrkvový výber

MrkvaJe prirodzené, že rodičia chcú dať svojim deťom len to najlepšie. Vyberajú najteplejšie oblečenie, najkvalitnejšie potraviny, najvhodnejšiu školu, … Nie vždy je to vyberanie jednoduché, ale s výberom najlepších kníh pre deti to odteraz bude hračka:

Všetkého veľa škodí, aj veľa kníh. A keďže kníh je dnes na trhu ohromné množstvo, je dôležité, aby sme si vedeli vybrať hlavne tie správne. My dospeláci to máme relatívne jednoduché, pretože ak už sme rozhodnutí kúpiť si knihu, vieme, čo chceme. Ale čo deti? Tým treba dávať to, čo potrebujú a nie to, čo chcú, aby neskôr mohli samé zistiť, čo to vlastne chcú… 😉

Ako teda my – rodičia zistíme, čo naše deťúrence potrebujú? V skratke: v každom veku je pre nich vhodné niečo iné. Teraz teda už len stačí vedieť, čo a kedy to vlastne potrebujú. No a tu prichádza na (h)rad online kníhkupectvo s detskými knihami mrkvicka.sk.

Online kníhkupectiev je na slovenskom internete pomerne veľa, ale toto je iné. Iné v tom, že všetky ponúkané knihy sú vyberané z dôveryhodných zdrojov a sú tiež dopredu vyskúšané. Najskôr ich totiž čítal expert na detské knihy a odborník na čítanie deťom pán Mrkvička a až potom boli zaradené do ponuky.

Ja som na mrkvicka.sk mojej takmer 2-ročnej dcérke bez váhania kúpil starú dobrú klasiku Varila myšička kašičku a myslím si, vážení kolegovia – rodičia, že si určite vyberiete aj vy… 😉

Autor článku: Tibor Repček

Share
Tento obsah bol zaradený v Zábava zabáva, Zo života (nielen hmyzu) a označkovaný ako , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

4 odpovede na Mrkvový výber

 1. Varil Fulla s mysickou povedal:

  Ked som pred rokmi mojim dnes uz dospelym synom kupil v antikvariate Varila mysicka …, jasal som nadsenim nad spomienkou na vlastne detstvo.
  Teraz jasam, ked vidim, ze knizka s krasnymi Fullovymi ilustraciami sa stale predava. Super.
  RK

  • Tibor Repček povedal:

   Tiež ma to potešilo. Nemám nič proti súčasným spisovateľom, ilustrátorom a knihám, ale chcem, aby sa moja dcérka zoznámila v prvom rade so starou dobrou klasikou. Až po nej prejdeme k súčasnej tvorbe… 🙂

 2. Spätné upozornenie: Splniteľné novoročné predsavzatie | Úspešná Škola

 3. Spätné upozornenie: Testujeme prvý rok | ini.sk - alternatíva k rutine

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.