Namiesto jednej budú dve… a basta!

Felix - logoVraj, či nemám chuť na také malé dobrodružstvo. A ja na to, že mám.

Pod dobrodružstvom sa myslelo, že si pár priateľov založí vlastnú školu.  Jasné, mal som isté podmienky, lebo už som trochu starý na kompromisy, ale na tých veciach sme sa s ostatnými spoludobrodruhmi vzácne zhodli, takže nebolo o čom. 😉

V priebehu niekoľkých mesiacov sme dali dokopy kvalitný tím ľudí, zohnali priestory, pripravili potrebnú pedagogickú dokumentáciu a spravili zápis. Pôvodný plán bola jedna prvácka trieda, lenže človek mieni a pán boh… na zápis prišlo viac detí, než sme predpokladali, teda viac, než je možné zapísať do jednej triedy. Nie, nebolo ich dosť na komplet naplnenie dvoch tried, ale na jednu ich bolo priveľa.

Prebrali sme to zhora, zdola, sprava, zľava a dohodli sa, že i keď zatiaľ nemáme dosť detí na dve triedy, otvoríme aj druhú prvácku triedu. A všetko začalo od začiatku… zase priestory, zase povolenia a byrokracia, zase výbery učiteľky a vychovávateľky, zase papierovačky… Prešlo pár mesiacov a my sme pripravení.

Čo dodať? 15. 5. sa uskutoční stretnutie s rodičmi a deťmi, ktorí majú záujem o našu druhú prvácku triedu. Ak náhodou nie ste celkom rozhodnutí, kam bude chodiť do školy vaše dieťa, príďte sa pozrieť, pár miest nám ešte ostalo voľných. 😉

Adios

Peťo, Hanka, Majka, Radka, DávidFelix 😉

Share
Tento obsah bol zaradený v Čo na to teta školníčka a označkovaný ako , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.