Nekupujte knihu Celkom ako sen!

Dávid Králik - Celkom ako sen

A zopakujem to ešte raz: Nekupujte knihu Celkom ako sen!

 

A zopakujem to ešte raz: Nekupujte knihu Celkom ako sen!

 

 

Včera som bol v škole Fantázia v Banskej Bystrici a besedoval tam s deťmi o mojej knižke… No dobre, tak nebola to len beseda a nebolo to iba o knižke. Hovorili sme aj o priateľstve, zodpovednosti, slobode, lietaní…

Opäť som si po dlhom čase prečítal príbeh, ktorý sa mi kedysi (ne)stal a napadlo mi, že by ste možno akurát teraz chceli niekomu na Vianoce darovať malú, tak trochu dobroDRUŽNÚ knižku (podľa mňa ideálne pre decká vo veku 9 až 99 ;)).

Nie, nie som dobrý obchodník. Možno je to tým, že sa mi tak nejako prieči použiť svoju šikovnosť na to, aby som vám predal niečo, čo vlastne vôbec nechcete, a preto do tretice…

Nekupujte knihu Celkom ako sen… ak ju nechcete 😉

No a ak chcete, nech sa čápi 🙂

 

Have a nice Day(vid;)

Ps: Aby nedošlo k nejakému omylu, knižku neponúkam v snahe zarobiť. Celý autorský honorár putoval na Clown doctors a ja z predaja nebudem mať nič viac, ako dobrý pocit 🙂 Ale ten, moji milí, ten stojí za to!

 

Autor: Dávid Králik

Share
Tento obsah bol zaradený v Zábava zabáva, Zo života (nielen hmyzu) a označkovaný ako , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Jedna odpoveď na Nekupujte knihu Celkom ako sen!

  1. Spätné upozornenie: Pomôžete nám vybrať to najlepšie? | ini.sk - alternatíva k rutine

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.