Niektorí rodičia malých športovcov sú fakt neuveriteľní!

šerm - šušnePoznáte to, rodičia prinesú úplne malých šušňov na nejaký šport, potom na nich kričia, dokonca sa občas pochytia aj vzájomne. Počul som také z tenisu a tiež ktosi spomínal futbal… Cez víkend sme absolvovali Vianočný turnaj v šerme (kategória mladší a starší žiaci/žiačky) a poviem vám, že niektorí rodičia sú fakt neuveriteľní!

Telocvičňa plná drobcov, ktorí sa najskôr rozbehávajú, potom naťahujú a napokon aj šermujú (aj keď teda je asi nutné podotknúť, že niektorí z nich mali čo robiť, aby fleuret udržali v ruke :)) Preteky začali. Všade sa to hmýri, niekde vidieť radosť, inde slzy, všetko beží ako zvyčajne, keď v tom… Rodičia jednej malej šermiarky zo Šamorína začali pobehovať pomedzi planše a ponúkať ostatným sladkosti. Vraj, dajte si, buď akože za Mikuláša, alebo za Vianoce. 😉 Pobehovali a bez rozdielu ponúkali malých šermiarov aj ich dospelácky sprievod. Turnaj skončil. Ako vždy, niekto vyhral, niekto bol druhý, tretí… posledný…

… a vo mne ostal pocit, že niektorí rodičia malých športovcov sú fakt neuveriteľní…skvelí!

Ďakujem!

Autor článku: Dávid Králik

Share
Tento obsah bol zaradený v Zo života (nielen hmyzu) a označkovaný ako , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.