Opozícia možno dokáže, no ja už nie…

Súčasná opozícia dokáže po ďalších voľbách vládnuť, no ja nechcem dopadnúť ako Egypťan Sinuhet…

“Dnešná opozícia má príležitosť a je v stave, aby po roku 2016 vládla. Sú mnohé témy, na ktorých sa zhodneme,“ citovalo dnešné SME vyjadrenie Richarda Sulíka v diskusnej relácii Ta3.

Poznáte príbeh Egypťana Sinuheta? Zaľúbil sa do dievčiny, ktorá ho neustále klamala a naťahovala. Zakaždým, keď za ňou prišiel, sľubovala mu, že nabudúce sa mu už oddá, no v skutočnosti ho vždy znova a znova odbila a ošklbala. Postupne prišiel o všetko.

Popravde, po tom, čo za divadlo predviedla súčasná opozícia v čase, keď mala vládnuť, mi napadá pre pána Sulíka len jediná odpoveď…

Opozícia možno dokáže, no ja už nie…

PS: Autor nie je priaznivcom súčasnej vlády, ktorá ľudí odhovára od ženby a robí si z neho i ostatných žarty, len je skrátka príliš sklamaný mocenskými bojmi a osobnými záujmami tých, ktorým voľakedy veril…

PPS: Tento blog neznamená, že autor nepôjde v roku 2016 voliť. Naznačuje len toľko, že autor tak nejako tajne dúfa v objavenie sa tretej alternatívy, ktorá mu dá možnosť voliť dobro a nie zase raz menšie zlo.

Autor článku: Dávid Králik

Share
Tento obsah bol zaradený v Na poli tyká a označkovaný ako , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.