Pán Čaplovič, prestaňte!

Keď ste menili svoje rozhodnutia trikrát denne, bolo to komické. Keď ste odpovedali učiteľkám z Východu, bolo to umenie, nakoľko ste napísali haldy slov a pritom nepovedali jedinú zmysluplnú vec. A ten dejepis, ktorý ste dopriali deviatakom na Mudroňovej, tak to bola čistá haluz… Veď dobre, to všetko boli taľafatky, ale teraz, teraz končí každá sranda…

Teraz sa chystáte minúť 28 miliónov za Planétu (ospravedlňujem sa, ale nedokážem ju pomenovať planétou vedomostí, preto ostaňme len pri Planéte), ktorá má didaktické aj obsahové chyby a hlavne, ktorú predchádzajúce ministerstvo odmietlo kúpiť aj kvôli privysokej cene. Tá privysoká cena bola 6-12 miliónov. Že nechápete? Rád vysvetlím. Ak je 6-12 miliónov veľa, potom aj 28 miliónov je veľa! Alebo lepšie povedané, viac ako veľa… presnejšie, je to NEHORÁZNE veľa!

Pán Čaplovič, prestaňte! Minúť 28 miliónov za niečo, čo stálo pred rokom maximálne dvanásť, už nie je ani komické, ani umenie, ba ani haluz… Pýtate sa, čo to je?

Nuž v čase, keď sa šetrí, kde sa dá, je to totálna nehoráznosť!

Autor článku: Stanislav Krutý

Share
Tento obsah bol zaradený v Na poli tyká a označkovaný ako , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

5 odpovedí na Pán Čaplovič, prestaňte!

 1. Zas kradnú povedal:

  Bude aspon jeden den aby v smere niečo neukradli ? -NEBUDE.Aj v tomto prípade ide iba o to aby člen smeru zarobil.Cena projektu je 6 milionov,štát zaplatí smerovo organizovanému 28 milionov.Za niečo čo nikto nepotrebuje.

 2. Pre Stanislav Krutý povedal:

  Ja nielenže si myslím, ale viem, že akcia Planéta vedomostí je podvod. Podvod na žiakoch a učiteľoch. Mal som možnosť sa s týmto systémom zoznámiť. Lenže si myslím, že sa proti tomu nedá nič robiť. Jednoducho u týchto zlodejov nijaké vedecké či didakticko pedagogické argumenty neplatia. S úctou Vladimír Bahýl.

  • Viva povedal:

   Dá sa s tým robiť to, že to učitelia hromadne odmietnu. Odhalia ten slabý, často chybný obsah, tak ako to už raz urobil váš kolega-pedagóg – Martin Mojžiš !
   Dá sa s tým niečo robiť !

   Veď keby ministerstvo koordinovane pridelilo tých pôvodných cca 10 mil. EUR učiteľom po celej SR, tak ste si mohli urobiť špičkový obsah “planéty vedomostí” a ešte by ste si prilepšili k platu. Veď doteraz si tie prípravy robíte sami a ani nemáte za to žiadne finančné ohodnotenie.
   To necháte svoje peniaze nejakej podvodnej firme za Planétu vedomostí ?
   Len to chce na týchto našich politických opičiakov zatlačiť.
   Veď to zahrňte do požiadaviek na pripravovaný štrajk !

 3. Ten produkt už raz pre školy kúpili povedal:

  Na každej škole, na ktorej sú počítače dodané cez Infovek je aj produkt “Vedomosti v hrsti”, súčasná “Planéta …” je jeho prekladom.
  Z toho vyplývajú dve veci:
  1. ministerstvo školám kupuje to, čo už raz kúpilo (vtedy aj teraz za peniaze, ktoré samo nevyprodukovalo, že?)
  2. ministerstvo školám kupuje to, čo nepotrebujú (nepoužívali to, keď im to kúpili prvý krát, keď im to kúpia teraz, tak to začnú používať?)
  Verím, že by som ďalšej vláde (alebo ešte tejto istej) ponúknu tento “produkt” za 100 miliónov. Myslím, že stačí zmeniť názov a grafiku, prípadne nechať iného herca, ktorý nerozumie tomu čo číta, aby to znovu nahovoril. Čím horšie to bude, tým viac peňazí na tom zarobia. Školy a vyučovanie už nie sú o výchove detí, ale o zarábaní. Alebo nie, pán minister? Koľko lekcií “Planéty …” Ste si pozreli osobne? A odkiaľ Ste zohnali peniaze na jej nákup?

 4. Špiny komunistické zlodejské povedal:

  Dokedy ešte ľudia budú voliť túto absolútnu morálnu spodinu a zlepenec zlodejov, komunistov a ŠTBákov?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.