Pán minister, povedzte im pravdu!

Vážený pán minister Čaplovič, žiadam Vás, aby ste ľuďom povedali pravdu, lebo sa pre nepochopenie celej situácie úplne zbytočne strápňujú.

Že neviete, o čom hovorím? Hovorím o tej Vašej ukážkovej hodine, počas ktorej ste sa rozhodli demonštrovať, ako vyučovanie dejepisu nemá vyzerať. Problém však je, že sú tu aj takí, ktorí tento Váš zámer nepochopili a v strachu, alebo snahe podlizovať Vám, zhodnotili, vraj ste to zvládli na slabú dvojku. Obaja vieme, že je to hlúposť a že by ste si pri reálnom hodnotení vyslúžili za ten výkon riadnu guľu.

Preto, pán minister, neváhajte a urýchlene vydajte tlačovú správu, v ktorej uvediete všetko na pravú mieru. Že ste, v snahe ukázať, ako to nemá vyzerať, predviedli nesprávne vyučovanie, plné monotónneho rozprávania, bez motivácie, interaktivity a štipky zážitkového učenia. Súčasťou správy by mohla byť aj informácia, kedy do toho tresnete druhýkrát, aby ste všetkým ukázali, ako to teda vyzerať má!

Veľká vďaka a teším sa na Vašu druhú odučenú hodinu.

Autor článku: Stanislav Krutý

Share
Tento obsah bol zaradený v Na poli tyká a označkovaný ako , . Zálohujte si trvalý odkaz.

2 odpovede na Pán minister, povedzte im pravdu!

  1. Spätné upozornenie: Pán Čaplovič, prestaňte! | ini.sk - alternatíva k rutine

  2. Spätné upozornenie: Pán Čaplovič, povedzte mi jediný rozumný dôvod | ini.sk - alternatíva k rutine

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.