Peter Bologa, máš našu plnú podporu!

Peter BologaMožno ste čítali (alebo ste sa dokonca pýtali) rozhovor s diskusiou Peter Bologa: Základom je podľa mňa rodina. Dnes tomuto skvelému človeku vyjadrujeme podporu…

Vyjadrujeme mu podporu ako tím, ale spísal som podrobný návod aj pre jednotlivcov.

Jednoducho len obrázkom potvrdzujeme to, čo je napísané v nadpise tohto článku. Tento obrázok sme pridali aj do záhlavia našej skupiny na Facebooku:

Peter Bologa - podpora

Tento obrázok si môžete veľkostne presne prispôsobený pre facebookovské skupiny stiahnuť na adrese cubeupload.com/ztGgqd.png a použiť na vyjadrenie podpory Petrovi Bologovi.

Nechceme nikoho o ničom presviedčať, nespomíname žiadne dôkazy, dokonca ani neobjasňujeme, prečo sme začali s touto podporou. Nech sa každý, kto vie, o čo ide, rozhodne sám.

Podporovatelia Tibor Repček a Dávid Králik

Share
Tento obsah bol zaradený v Na poli tyká, Zo života (nielen hmyzu) a označkovaný ako , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Jedna odpoveď na Peter Bologa, máš našu plnú podporu!

  1. netreba slova povedal:

    Peter ma moju podporu. Neverim tomu, co pisu noviny, neverim ani tomu co sa stalo. Jednoducho nastala nova era po poslednych volbach. Mafia je silnejsia ako kedykolvek predtym. Vybuchuju auta s mladymi ludmi, ktori chcu zmenit zauzivane maniere podvodnikov. Sef sykorie vyhlada Lipsica – ministra spravedlnosti ohladom vrazdy Dr. Valka a je do par mesiacov aj z celou partiou za mrezami. Jednoducho nastala doba temna. Neexistuje vlavo ani vpravo, SDKU, KDH, SNS a ja Smer vsetci kradnu, len niekto menej a niekto viac. Teraz prichadza na scenu nova generacia, ktorej sucastou je aj Peter. bezuhoni mladi ludia, vzdelani a rozhladeni. Treba ich co najskor zastrasit, pretoze nie su vydieratelni a tak su nebezpecni. Peter, uvazujem co je mensie zlo, ci ked ta oznacia za pedofila alebo ked pod tebou vybuchne auto???

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *