Prečo? Lebo!

Arogancia moci v priamom prenose…

Šírte, zdieľajte, kričte spolu s nami! 😉

Dávid&Tibor.ini.sk

Share
Tento obsah bol zaradený v Na poli tyká a označkovaný ako , . Zálohujte si trvalý odkaz.

3 odpovede na Prečo? Lebo!

 1. Ivan povedal:

  Priatelia, ja teda neviem, ale už len spôsob, akým tento človek “pracuje”, sa mi teda vôbec nezdá korektný a dôveryhodný.
  Doporučujem pozrieť si “obchodné” aktivity tohto pána (napr. na foaf.sk), prípadne prečítať nejaké blogy, ktoré sa zaoberajú jeho aktivitami z opačnej strany (podozrenia z milionových podvodov ohľadne DPH). Zazmienku stojí aj jeho verejná a aktívna obhajoba iného (dnes už odsúdeného) špecialistu na karuselové podvody na DPH Varehu.
  Takže ja by som bol s jeho glorifikáciou veľmi opatrný a vnímam ho skôr ako exhibicionistu a zlodeja, ktorý veľmi lišiacky vykrikuje : “chyťte zlodeja”

  • Dávid Králik povedal:

   Ivan,
   ja tu vidim dve roviny pribehu. Pribeh novinara a jeho glorifikacie a tu s tebou suhlasim, ze na to mozno je a mozno nie je dovod (my sme, aspon myslim, tuto vec v blogu neriesili). Potom je tu pribeh goriliFICAcie a o nej to cele malo z nasej strany byt 😉

 2. viktor povedal:

  Čo ste čakali, že tie pravé gorily Vám budú kráčať v ústrety? Skúsení štbáci na najvyšších mocenských miestach a ich poskokovia použijú všetko, len aby boli dobre skrytí a ťahali za povrázky tejto “demokracie”. Občania, raz ste im už dali moc a teraz si ju oni už nenechajú zobrať. A v prípade protestov to bude horšie ako policajná brutalita v novembri 1989. Takto fungujú sociálne istoty v policajnom štáte pre Rómov a policajtov a skorumpovaných politikov, ktorí ich riadia. Keby p. F. skutočne záležalo na sociálych istotách a tomto štáte, tak pustí ich dovnútra.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.