Pretekárka Viki a pretekár Dávid

Viki a DávidPípol Skype. Sadol som si ku compu a rozklikol správu. „Si nervózny?“ pýtala sa žena. „Nie. Možno zajtra budem, ale zatiaľ som úplne v pohode. Viki si svoje už splnila tým, že sa kvalifikovala, nečakám od nej žiaden veľký výsledok.“

Ďalší deň Viki nastúpila na planš kúsok od tej mojej. Ona ako pretekárka, ja ako rozhodca. I keď je nutné podotknúť, že Viki mi hovorieva, vraj ja som tiež pretekár, len trochu iný, ako ona. Ja som pretekár, lebo mi bruško preteká cez opasok :D. Pomedzi zápasy som ju pozoroval. Tvárila sa ako veľká. Občas som k nej na chvíľu skočil a popýtal sa, ako jej to ide. „Francúzske som dala pekný útok na rameno… s tou Ruskou mi rozhodca otočil dva zásahy… s Chorvátkou som mohla vyhrať, ale netrafila som posledný kryt odbod…“ Napokon predsa vyhrala jeden zápas, čo je skvelé, ak si uvedomíme, že má trinásť a toto sú Majstrovstvá Európy do sedemnásť. Čo dodať?

Prvý veľký turnaj je za nami. Po siedmich rokoch práce v telocvični sme sa stretli na Majstrovstvách Európy… Viki, ako pretekár a ja ako rozhodca (a špeciálny pretekár ;))

Vikiiiiiiii, bola si supeeeeeer!

Tvoj spolupretekár 😉

Autor článku: Dávid Králik

Share
Tento obsah bol zaradený v Zo života (nielen hmyzu) a označkovaný ako . Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.