Prezidentská kampaň pána doktora pokračuje

FICO - vilO - productionKedy? Už dnes večer o 20:20 v televízii Markíza… Neprehliadnite!

Takže po kľukoch, vzťahu k našej vlastnej histórii, národnej hrdosti a sociálnej zakáľačke pravice sa dnes dočkáme brnkania na city, alebo teda nazvime to honosnejšie: Plnenia snov slabým a bezmocným…

Môj odhad je, že pán doktor vysvetlí pani Janke, v akej ťažkej situácii sa Slovensko nachádza a ako on robí všetko pre to, aby sa ľuďom ako ona žilo aspoň cvrk lepšie, nuž a vo veľkom finále jej ponúkne, že sám z vlastného vrecka zaplatí vysnívanú dovolenku pri mori pre ňu i oboch jej synov.

Aký scenár tipujete vy?

Napíšte nám svoje tipy dnes do 20:19 priamo do diskusie pod tento text a získajte jedinečné ocenenie TOP Mini veštec stredajšieho večera!

Autor článku: Dávid Králik

Share
Tento obsah bol zaradený v Na poli tyká a označkovaný ako . Zálohujte si trvalý odkaz.

8 odpovedí na Prezidentská kampaň pána doktora pokračuje

 1. radim povedal:

  ja tipujem, že doktorko v priamom prenose naopak prizná, že situácia, v ktorej sa ocitla p. jana a vôbec celé slovensko vznikla hlavne pričinením jeho samého a jeho družiny, ktorá dokázala, že nie je schopná spravovať krajinu. prizná, že nie sú peniaze na nič, lebo rozkradli a vytunelovali všetko. potom sa rozplače. padne na kolená a začne prosiť o odpustenie všetkých učiteľov za to, akého tajtrlíka postavil na čelo rezortu. odporučí všetkým, aby urýchlene vymenili vedenie ozpšav. nakoniec teatrálne oznámi, že celá vláda podáva demisiu, podávajú si na seba navzájom trestné oznámenia o zneužití právomoci a rozkradnutia majetku.
  ok. nebudem držiteľom ocenenia veštec večera…. ale bol som blízko!

 2. majo povedal:

  Asi bude v ponuke miesto vychovávateľky v predškolskom zariadení Elektra-Trenčianske Teplice.

 3. miro povedal:

  Viete,vyjadrovat sa k tomu človeku ako je Fico, je mi už skutočne trápne. Je to omyl našej historie a pre mňa absolútne trápny človek, ktorý bohužial rozhoduje aj o mojom diaľšom osude. Ale prekonal som totalitu, prekonám aj tento blahobyt.

 4. miro povedal:

  Aby som tzv.dovysvetlil svoj postoj k p.Ficovi a jeho trápnemu vystúpeniu v TV Markíza, nezávidím p.Janke pomoc ktoru dostala, ale rád by som dal jednu radu p.Ficovi. “Človeče,spamätaj sa!!!!

 5. Magdaléna povedal:

  Je jedno kto je na čele vlády… Náš štát najviac rozkradli za vlády pána Mečiara, Dzurindu… U nás nie sú schopní politici, pretože každý hrabe len pre seba a na národ z vysoka dlabe… Len by ma zaujímalo kde sú tie istoti čo nám pán Fico sľuboval…?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.