Prihlás svoje video na Festival fyzikálnych filmov 2013

Festival fyzikálnych filmov - logoHej, ty!

Máš iphone alebo smartphone? Používaš na svojom high-tech zariadení všetky funkcie naplno? Vedel by si ich využiť pri fyzike? Skús nás o tom presvedčiť!

Zapoj sa do novej súťaže organizovanej neziskovou organizáciou P-MAT a mladými študentmi z Fakulty matematiky, fyziky a informatiky Univerzity Komenského v Bratislave.

Je to jednoduché. Stačí natočiť film o fyzike, ktorý bude dlhší ako jedna minúta, ale kratší ako 15 minút.  Festival fyzikálnych filmov je určený pre šikovných študentov, ktorí dokážu sami alebo za pomoci svojich kamarátov natočiť krátky film. Ako bude natočený, nie  je dôležité, hlavný je obsah!

Pôvodne celoslovenská súťaž zaujala aj kolegov z Českej republiky, ktorí sa s nadšením pridali. A tak sa Festival fyzikálnych filmov stal medzinárodnou súťažou.

Natoč svoj film o fyzike a pošli nám ho do 30. 04. 2013. Prihlášku nájdeš na našej webovej stránke www.fyzikalnefilmy.sk.

Všetky filmy budeme premietať na záverečnom festivale, ktorý sa uskutoční 24. 05. 2013 v bratislavskom kine Mladosť, kde vyhlásime víťazov a odovzdáme ceny.

Zapoj sa! Využi svoj talent, zručnosť a dokáž nám, že fyzika je všade okolo nás!

Pre viac info si pozri náš web alebo daj like na našu fanpage na Facebooku.

www.facebook.com/fyzikalnefilmy

Festival fyzikálnych filmov - logo s pozadím

Autor článku: Sofia Kósová (Festival Fyzikálnych Filmov)

Share
Tento obsah bol zaradený v Napísali iní iní a označkovaný ako , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.