Toto Slovensko je jedna otrasná krajina!

Zlé SlovenskoTak sa na to pozrime, čo to tu máme: Skorumpovaní politici, ktorí hrabú do svojich vreciek a namiesto toho, aby zveľaďovali štát, zveľaďujú svoje luxusné vily…mafiáni a novozbohatlíci, ktorí sú TOP smotánkou… finanční žraloci, ktorí riadia celý štát… závistliví ľudia, ktorí nedoprajú človeku ani zrnko úspechu… úradníci, ktorí vás budú šikanovať len preto, aby ste vedeli, kto je tu pánom… málo peňazí, vysoké ceny v obchodoch, stres… veď vravím… Toto Slovensko je jedna otrasná krajina!

Viki sedela pred telkou a pozerala správy. Hovorili v nich o Sýrii, o chemických zbraniach, o počtoch mŕtvych a ranených… „Ja som tak rada, že žijem práve tu… na Slovensku…“

Odrazu mi to doklaplo

… sme blázni … Slovensko je krásna krajina a je tu veľa dobrých a pekných vecí. Vďaka vám za ne, priatelia…

 

PS: Napadlo mi, či by sa ten náš vrodený negativizmus a nespokojnosť nedali liečiť… Za pokus nič nedáme, už som nám zohnal aj doktora 😉

Ilustračný obrázok: wikimedia.org a flickr.com

Autor článku: Dávid Králik

Share
Tento obsah bol zaradený v Zo života (nielen hmyzu) a označkovaný ako , . Zálohujte si trvalý odkaz.

7 odpovedí na Toto Slovensko je jedna otrasná krajina!

 1. Boris Burger povedal:

  Trocha optimizmu nezaškodí 🙂

 2. Slovensko povedal:

  No a nieje vám to luto ?Za pár rokov tu bude vačšia tma než v Kongu. 😀

 3. Toto Slovensko je jedna otrasná krajina! povedal:

  Nie nie….Slovensko je krásne ale ľudia čo tú žijú su otrasný

 4. vw povedal:

  Wow slovensko je lepsie ako siria v obcianskej vojne, wow. Hura zabudnime na korupciu u nas, ved v sirii sa vrazdia. Zabudnime na porusovanie ustavy prezidentom, ved v sirii je obcianska vojna…. proste wow. Takychto tupych optimistov maju mafiani pri moci uplne najradsej.

 5. ja som sa už z tejto krajiny vystahoval povedal:

  Plne súhlasím ! Je to krajina odsúdená na zánik pri takomto pokračovaní.

 6. dušanjurik povedal:

  ..prežili sme Turkov,fašizmus,komunizmus a prežijeme aj toto….(neviem tomu prísť na meno)…toto je perspektívna krajina pre raj na Zemi,dá sa tu vybudovať Nová Amerika….len my ,občania,ktorí tu žijeme musíme chcieť,nedať si našu dedovizeň…tí,čo odišli za väčším kusom chleba a nevrátia sa domov ,sú slabosi…ak chcem z hrdosťou povedať:”toto je moja krajina,domov”,musím sa o to pričiniť a povedať to nahlas,ako Samko….som surma,ako môj dedo….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.