Vážený pán Bugár, psia povinnosť? Tak na to vám sere bílej tesák

smer doluNa budúci týždeň vyrážam s dcérami na majstrovstvá Európy v šerme, ktoré sa budú konať v Novom Sade.

 

 

 

 

 

Zdravím, pán Bugár,

SMER – korupcia, nič nerobenie, arogancia, zlodejina, SAS – neverím, lebo dopomohla k pádu vlády a Ficovi k moci (i keď zrejme neúmyselne), SIEŤ a Procházka – pochybné financovanie a otázne zvládanie ega, Matovič – neriadená, nekonštruktívna, nevyspytateľná strela, KDH – ochota spojiť sa aj so samotným diablom, ak pomôže schváliť čokoľvek o rodine…ostal mi, ako pravicovému voličovi, MOST.

Pôvodne som si to zariadil tak, že odídem na ME a ostanem tam do piatku večera, potom sadnem do auta a spravím tých pár sto kilometrov domov. V sobotu ráno odvolím, sadnem do auta, spravím pár sto kilometrov nazad, aby som v nedeľu zasa stál pri planši. No keď som si po vašom vyhlásení uvedomil, že je to vlastne úplne jedno, lebo vaša psia povinnosť v preklade znamená, že ja sa sem budem hnať, aby som volil Smer…tak na to, pán Bugár..na to vám sere bílej tesák…

Ps: Mám štyridsaťjeden a toto sú prvé voľby, ktorých sa nezúčastním…adios a hádam o štyri roky za lepších okolností.

Autor: Dávi;D Králik

 

Share
Tento obsah bol zaradený v Na poli tyká a označkovaný ako , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

11 odpovedí na Vážený pán Bugár, psia povinnosť? Tak na to vám sere bílej tesák

 1. Ivan povedal:

  Napriek všetkému, je voľba nevoliť tou úplne najhoršou voľbou. Veľmi zle, pán Králik!

  • Dávid Králik povedal:

   Áno, rozumovo s vami úplne súhlasím, no ja som človek, ktorý koná na základe emócií a tie momentálne v dôsledku sklamania a frustrácie tak nejako odmietajú poslušnosť. Ak by sa umúdrili, určite sadnem do auta a tých 12 hodín obetujem, no zatiaľ v to moc neverím.

   Ps: Každopádne veľmi oceňujem, že ste napriek nesúhlasu reagovali slušne. Ďakujem.

   • Jaro Maropen povedal:

    Katastrofa. Je smutne ked dospely clovek prizna, ze neovlada logiku. Nevolit znamena volit najsilnejsiu stranu. Momentalne je najsilnejsia strana SMER-arogantny megazlodej FICO. Priznat sa , ze budem volit megazlodeja chce ozaj silny zaludok. ja osobne by som sa strasne hanbil pred detmi, ze vdaka emociam som im takto prekakal buducnost. A sirit este tieto negativne destruktivne emocie na internete, to radsej nejdem komentovat, lebo ma mama slusne vychovala.

   • Sinalyova povedal:

    Dostala som mailom radu, ze lepsie ako nevolit je dat do urny prazdnu obalku, pretoze peniaze potom za takyto hlas nedostane ziadna strana. Ja tak urobimtoze som podobne nazoru ako pan Kralik, nevolim macku vo vreci.
    VOLBA znamena volba a nie blbe nasledovanie niecoho, …

   • Daniel Klimovský povedal:

    Dobrý deň, pán Králik.
    Tiež si myslím, že najhoršie je nevyužiť naše volebné právo (lebo aj takto dávame príklad deťom a mládeži, teda tej skupine obyvateľstva, ktorá sa učí iba v dejepise, že právo slobodne voliť svojich zástupcov je v našich podmienkach relatívne novým právom a aj preto by sa s ním malo nakladať zodpovedne). Sledujem Vaše blogy a viem, že máte bohaté pedagogické skúsenosti, takže nepochybujem o tom, že rozumiete, čo som sa snažil napísať. Osobne som sklamaný z niektorých trendov vývoja našej spoločnosti, no stále verím, že na konci tunela je svetlo…
    Daniel Klimovský

  • Sinalyova povedal:

   Dostala som mailom radu, ze lepsie ako nevolit je dat do urny prazdnu obalku, pretoze peniaze potom za takyto hlas nedostane ziadna strana.
   Ja tak urobim, pretoze som podobneho nazoru ako pan Kralik, nevolim macku vo vreci.
   VOLBA znamena volba a nie blbe nasledovanie niecoho, … To iba mnohi nerozmyslaju a uz vôbec neuvazuju o podstate, slovach, svojej OSOBNEJ zodpovednosti, … a tak sa daju zmanipulovat do “volieb”.

 2. Sinalyova povedal:

  Pád vlády nespôsobil rozumný postoj Sulíka – on vopred varoval, že ho nezmení a tak aj urobil – nenechal sa kúpiť alebo opiť túžbou po moci.
  Pád vlády spôsobilo JEDINÉ hlasovanie na rozhodnutie Radičovej o 2 ROZNYCH “otázkach”, na ktoré má právo každý človek mať svoj názor a teda nie je povinný hlasovať rovnako.
  Radičová mala dať 2 hlasovania, no ona takto VOPRED UPOZORNENÁ spôsobila pád vlády. PREČO dala také nezmyselné hlasovanie by mala verejne vysvetliť!
  No je jednoduchšie hneď potom obviňovať SAS. Zmenili ste na to názor pán Králik?

 3. nature povedal:

  Apropo, zabudli ste ohodnotiť Most-HÍD, dúfam, že to nebol zámer, ale iba emocionálna náklonosť. Spravím to za Vás. Skúste si spomenúť napr. na hlasovanie o generálnom prokurátorovi Trnkovi…Na svojvoľné nemenovanie Mariána Jasíka ako víťaza konkurzu na post riaditeľa ŠOP, ministrom Nagyom. Na napojenie toho istého ministra na f. J&T a jej stavebné zámery vo Vysokých Tatrách. http://domov.sme.sk/c/6262156/stat-nezastavi-tatranske-stavby.html Predtým na nomináciu člena dozornej rady Transpetrolu M.Ružinského na funkciu ministra ŽP. A tiež na veľa rôznych dohôd za kšefty a miesta v dozorných radách priamo zo SMER-om, ktoré fungujú takmer dodnes a to najmä na južnom SK. A v neposlednom rade – v prípade možnej budúcej koalície s Ficom rozhodne nemajú dobré vysvedčenie a lavírujú. Sú aj lepšie subjekty na vhodenie do urny, ale úplne najhoršie je nevoliť vôbec. Aj pri výbere priateľov, bývania či práce si vyberáme len z toho, čo je v ponuke. Inými slovami, kúrim s takým drevom, aké mám. A nemyslím pri tom len na seba ale aj na iných, napr. deti, ktorým by sme mali svojím aktívnym prístupom pomôcť k lepšej budúcnosti. Tým viac, ak sme občianski angažovaní ľudia, pán Králik.

 4. Tatiana Červenková povedal:

  Dobrý deň pán Králik,

  veľmi som sa vždy tešila na Vaše blogy a fandila Vám, ale tentokrát ste ma sklamal. Tiež som frustrovaná z ponuky na pravej strane, ale určite si nejakú stranu vyberiem a budem krúžkovať. Dúfam, že Vás tie zlé emocie prejdú. Prajem všetko dobré a Vašim dievčatám držím palce.

 5. Vladimir Hano povedal:

  Znie to ako fikcia, ale momentálne je to pre Slovensko najideálnejšie riešenie.
  http://v-hano.webnode.sk/news/politici-spamatajte-sa/

 6. Ľubica povedal:

  David, ani ja som ti v tomto pred voľbami neverila… No mal si pravdu. Volič stal tým, čo mal vykonať bílej tesák. Ak tak vďaka za predvolebný prieskum.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *