Vážený pán Mikuš, župan Trnavského kraja, voľte pána Kisku!

Andrej Kiska, volíme ťa!Vážený pán Mikuš, dovoľte, aby som Vás oslovil v súvislosti s blížiacim sa II. kolom prezidentských volieb, ktoré sa budú konať 29. marca 2014.

Strčte si Vášho pána Róberta Fica za klobúk. Som presvedčený, že svojou doterajšou prácou nedokázal nič, čo by akokoľvek napomohlo skutočnému napĺňaniu potrieb občanov Slovenskej republiky a vo funkcii premiéra tiež dieru do sveta nezrobil. Na Trnavský región zvysoka… veď viete čo…

Trnavský samosprávny kraj mu môže byť naozaj vďačný akurát tak za figu borovú a nie za podporu hospodárskych aktivít, rast investícií a už vôbec nie zamestnanosti. Čo sa jeho osobnej účasti na najdôležitejších kultúrnych a spoločenských podujatiach týka, každému je jasné, že išlo čisto o marketingový ťah a Trnavu má na saláme.

Pán Robert Fico a hodnoty, to sú dva odlišné SMERy. 😉 Vážil by som si, keby ste sa zúčastnili volieb prezidenta, aby sme potvrdili pocit spolupatričnosti k človeku, za ktorého hovoria výsledky a činy, nie prázdne slová a heslá, ako za vyššie spomínaného pána. Preto, vážený pán Župan, voľte pána Kisku. 😉

 Autor: Dávid Králik

 

PS: Tento text je mojou odpoveďou na tento list (viď nižšie), ktorý pán župan Mikuš údajne posielal do trnavských škôl..

Vážená pani,

dovoľte, aby som Vás oslovil v súvislosti s blížiacim sa II. kolom prezidentských volieb, ktoré sa budú konať 29. marca 2014.

Osobne si vážim pána Roberta Fica a som presvedčený, že svojou doterajšou prácou dokázal skutočné poznanie potrieb občanov Slovenskej republiky a vo funkcii premiéra tiež dokonalú znalosť nášho regiónu.

Trnavský samosprávny kraj mu môže byť naozaj vďačný za podporu hospodárskych aktivít, rast investícií a predovšetkým zamestnanosti. S úctou oceňujem jeho
osobnú účasť na najdôležitejších kultúrnych a spoločenských podujatiach, ktoré v uplynulom období organizovali naše mestá, obce a významné inštitúcie.

Pán Robert Fico je u nás naozaj doma a vyznáva hodnoty, ktoré s ním radi zdieľame. Vážil by som si, keby ste sa zúčastnili volieb prezidenta, aby sme potvrdili pocit spolupatričnosti k človeku, za ktorého hovoria výsledky a činy, nie prázdne slová a heslá.

Share
Tento obsah bol zaradený v Na poli tyká a označkovaný ako , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.