Vážený pán minister, až budete mať upratané na ministerstve,

Havo zametačmám pre vás jeden tip…

 

 

Oto Žarnay je učiteľom slovenčiny. Teda, aby sme boli presní, bol ním, kým nedal podnet na prešetrenie zaobchádzania s finančnými prostriedkami na obchodnej akadémii Polárna v Košiciach. Prešetrili, externé právnické služby stopli a … a čuduj sa svete, Ota prepustili…

Vážený pán minister, raz ste kdesi spomínali upratovanie na ministerstve… Napadlo mi… až budete mať na ministerstve poriadok a chuť upratovať ešte nebude celkom ukojená, čo takto upratať aj ten vyššie popísaný svinčík a vrátiť Otovi prácu? Verte, že si tým získate väčšinu učiteľov… aj keď nevylučujem, že priazeň zo strany pár (vplyvných) ľudí v KE tým stratíte…

Čo vy na to?

Autor: Dávid Králik

Share
Tento obsah bol zaradený v Čo na to teta školníčka, Na poli tyká a označkovaný ako , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

6 odpovedí na Vážený pán minister, až budete mať upratané na ministerstve,

 1. Pačo povedal:

  Nechcel by ste od SMERáka trochu priveľa?

  • Nezmysel. povedal:

   Tak to si teda ozaj vedľa. celá kauza nemá nič spoločné so stranou SMER. Je to o ľuďoch. A v tomto prípade je úplne jedno, v ktorej strane sú, s ktorou stranou sympatizujú, ktorú stranu volia. Stačí zmeniť názov školy, meno riaditeľa, sídlo zriaďovateľa… a máš desiatky, možno stovky Žarnayov. Ibaže o týchto médiá nepísal a nikto sa o nich nezaujímal. Viem to, lebo ja som jeden z nich.

 2. Nezmysel. povedal:

  Niekto sa zabudol v socializme! Očakávaš o ministra školstva to, čo nemôže vykonať. Zriaďovateľom inkriminovanej školy je VÚC Košice, zamestnávateľom učiteľa je konkrétna škola. Nijaký minister školstva nemá kompetencie vstúpiť do tejto veci.

  Treba sa poďakovať tým, ktorí takýto marazmus v školstve spôsobili. Konkrétne sa treba v tomto poďakovať Froncovi.

  Odídený minister školstva čosi naznačil o úvahe, že by boli učitelia všetkých škôl zamestnanci ministerstva školstva a nie školy. Učiteľ by mal akú-takú ochranu pred svojvôľou riaditeľa školy a hádam by sa podobné excesy stali azda zriedkavejšími, aj keď ***** riaditeliek a ***** riaditeľov aj tak bude vždy dosť.

  Prekvapilo ma, že pedagogická verejnosť a ich odbory na tento úmysel vôbec nereagovali. Čo vy na to, pán Sebelédi?


  Z komentára boli odstránené vulgarizmy. Tibor Repček

 3. Jozef Cecho povedal:

  Na to sa neodvazi jednoducho na to nemaju

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *