Vážený pán minister, vážený pán hovorca, viete, čo si môžete?

Kosák a kladivoPred pár mesiacmi dal Mgr. Oto Žarnay v mene Rady školy podnet na vysvetlenie účelu právnych služieb pre školu. Takmer okamžite dostal výpoveď. A nie len on. Aj jeho kolega, ktorý sa ho ako jediný zastal. Následne Vlado Crmoman spustil petíciu, ktorej signatári požadovali prešetrenie celého prípadu. Čaplovičov hovorca Michal Kaliňák v reakcii na petíciu uviedol, že ministerstvo ani samotný minister nemôže prekročiť svoje kompetencie a vstupovať do pracovnoprávnych sporov iného zamestnávateľa a robiť v tejto oblasti systémové zmeny. Inými slovami…

…minister ústami pána Kaliňáka odkazuje študentom, učiteľom a rodičom, nech láskavo držia hubu a krok, lebo korupcia sa toleruje, ale neposlušnosť nie!

Tak čo sa mňa týka, v tejto veci poslušnosti so mnou nerátajte, páni. Za seba rovno hovorím: Vážený pán minister, vážený pán hovorca, viete, čo si môžete?

 

Autor príspevku: Dávid Králik

Share
Tento obsah bol zaradený v Čo na to teta školníčka, Na poli tyká a označkovaný ako , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

4 odpovede na Vážený pán minister, vážený pán hovorca, viete, čo si môžete?

  1. Pačo povedal:

    Kľudne ste mohol dopovedať. Všetci občania čo si všímajú dianie na ministerstve školstvva vedia, že Čaplovič tam nemá čo pohľadávať a mal byť už dávno poslaný do prdele. Tie intelektuálne škody ktoré napácha budú nedozerné.

  2. Pán Kažimír je kažimír.... povedal:

    Čaplovič a intelektuálne škody ? Pačo, čo si pačo ? Kdeže by sa Čaplovič dohrabal na “intelektuálne” škody ! V mene ministerstva narobil NEODBORNÉ,DILETANSKÉ a násilne zásahy do každého školského “kúta” ! Pri počutí mena Čaplovič mnohým pedagógom sa zatrasie žalúdok…A nielen pedagógom !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.