Viac pozitívnych správ

Dobré noviny - viac pozitívnych správOpak vraždy, násilia, vulgarizmu a primitivizmu v slovenských mediách sa nazýva dvoma slovami:

Dobré noviny (DN) sú spravodajský portál so zreteľom na pozitívne informácie. Prinášajú aktuálne informácie zo Slovenska, zahraničia, ekonomiky, športu, kultúry ale aj názory a komentáre na aktuálne dianie.

Toľko oficiálny text z webu DN. Ale čo to konkrétne znamená pre nás bežných ľudí? Len ďalšie médium? To rozhodne nie! DN sú iné v tom, že sa jednoducho čítajú dobre. 😉 Skúste tam nájsť niečo, z čoho vás napne, čo vás znechutí alebo pobúri. Nič takého sa tam nedočítate! A to nie je sen, to je skutočnosť, o ktorej sme viacerí na Slovensku snívali.

Nielenže sa splnil sen a dostávame kvalitné informácie, ktoré nám zlepšia deň. Ponúka sa aj možnosť spolupráce s tímom nadšencov, ktorí svoju prácu majú radi a vidia v nej zmysel. Takže splnenie ďalších snov je na dosah… 😉

Nám tento portál venoval a ponúka už veľmi veľa, no a teraz sme na rade my. Napríklad ja som sa rozhodol, že týmto článkom pomôžem aspoň trochu viac zviditeľniť návštevnosťou možno nie najväčšie, ale obsahom veľmi kvalitné a Dobré noviny. 😉

Važený tím Dobrých novín, prajem ti veľa pozitívneho, nech to môžeš šíriť ďalej medzi nás!

Ďakujem!

Autor článku: Tibor Repček

Share
Tento obsah bol zaradený v Zo života (nielen hmyzu) a označkovaný ako . Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.