Vo väzení

väzenieJohnny Cash v roku 1969 urobil koncert vo väzení San Quentin a uviedol skladbu “I Walk the Line” slovami, ktorými sa mi pripomenula kauza Oto Žarnay

Johnny povedal (voľne preložené): “Táto šou je zaznamenávaná pre Anglicko. Povedali mi, že musím zahrať konkrétne pesničky, že musím hrať divadielko presne podľa scenára. Ja to vôbec nechápem. Som tu predsa z vlastnej vôle pre vás. Takže čo chcete počuť?”

Na oficiálnej facebookovskej stránke školy, v ktorej má Oto Žarnay problémy, by som navrhoval ilustráciu (adaptáciu obrázku v záhlaví) horeuvedeného citátu:

polárna anarchia

Mimochodom, žiadajú tam podporu v podobe 2 % z našich daní. Ja vás žiadam o podporu Ota Žarnaya v podobe podpisu na petícii. Máte čas do 26. júna tohto roku. Ďakujem!

Ilustračný obrázok: wikimedia.org

Autor príspevku: Stanislav Krutý

Share
Tento obsah bol zaradený v Čo na to teta školníčka, Na poli tyká, Zo života (nielen hmyzu) a označkovaný ako , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.