Žart

Myslím, že ide o vtip. Akýsi pokus rozptýliť trochu napätie a uvoľniť atmosféru, ktorá momentálne na Slovensku zavládla.

Vlastne, tak nejako v hĺbke duše dúfam, že sa pán Kažimír v poslednej chvíli rozosmeje, pľasne sa po kolenách a zvolá: „Hehe, ale som vás dostal! Ako ste mohli naletieť na takú hlúposť. Vraj zvýšiť platy učiteľov v priemere o 36 Eur! Dnes už ľudia uveria naozaj každej blbosti, čo im druhí natárajú! Tá suma je smiešna a nikomu nepomôže. Poďme si teraz v kľude sadnúť a zvážiť, kde nájsť peniaze na dôstojné zvýšenie miezd ľudí, ktorí sa venujú našim deťom.“

Ale ak sa to nestane, ak sa pán Kažimír bude snažiť s vážnou tvárou vyrokovať s odborármi tento „seriózny“ návrh, napadá mi, že by sme slovo žart mohli nahradiť iným slovom. Slovom výsmech… a riadny… Pýtate sa komu?

Učiteľom, študentom, rodičom, vám, mne…

PS: Nepáči sa mi, že sa mi niekto verejne posmieva 🙁

Autor článku: Dávid Králik

Share
Tento obsah bol zaradený v Na poli tyká a označkovaný ako , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

5 odpovedí na Žart

  1. Pán Kažimír je kažimír.... povedal:

    Pán Kažimír ? On by dokázal žiť aj s 300 eur. platom.Pán minister,dokážte to nenásytnej Slovači ! Nechajte si svoj ministerský žold zvýšiť o 36 eur a dokážte to nenásytnej Slovači , že vaša spokojnosť s takýmto rozhodnutím bude príkladná. Prezentujte svoje ministerské úvahy s nad(učiteľským)hľadom,A nenásytná Slovač vám bude o dušu tlieskať,pán minister Kažimír ! Pre D.Králika : Vy si myslíte,že pán minister Kažimír sa dokáže srdečne smiať ?

  2. Konajte povedal:

    Prestaňte kecať a konajte! Vyhláste ostrý štrajk a všetci budú po týždni na vašej strane, lebo nebudú vedieť čo s deťmi.Ak sa nájdu peniaze pre lekárov. ktorí by bez vzdelania, ktoré ste im dali, nikdy lekármi neboli, musia dať aj vám a nemusia dať sponzorom. Táto krajina potrebuje viac múdrych ľudí a menej kadejakých PPP projektov.

  3. Spätné upozornenie: Opozícia možno dokáže, no ja už nie… | ini.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *