Zmena je život. Len či aj pre Iuventu.

Iuventa - Michaloviča nahradil HrubýRiaditeľ štátnej organizácie IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže Viliam Michalovič dostal padáka. Prečo? Vymeniť len tak generálneho riaditeľa úspešnej organizácie nemá žiadny logický dôvod. Prečo Ján Hrubý (SMER) nahradil bezdôvodne Viliama Michaloviča?

Hovorí sa, že zmena je život, ale nemusí to platiť vždy. Hlavne nie vtedy, ak šéfa úspešnej organizácie vymeníte. A pravdepodobnosť neúspešnosti tej zmeny ešte narastá, ak nie je známy jej dôvod.

Že bol Viliam Michalovič vo svojej práci úspešný, dokazujú rôzni ľudia, ktorí mu v týchto dňoch vyjadrujú podporu napríklad v skupine Kto, keď nie my? Kedy, keď nie teraz.

Facebook: Kto, keď nie my? Kedy, keď nie teraz.

Pridajte sa do tejto skupiny, ak aj vy chcete poďakovať Viliamovi Michalovičovi za jeho kvalitne odvedenú prácu, alebo napíšte komentár pod tento článok.

Ďakujem.

Ilustračný obrázok: eaicy.cz a sme.sk

Autor: Tibor Repček

Share
Tento obsah bol zaradený v Na poli tyká a označkovaný ako , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

4 odpovede na Zmena je život. Len či aj pre Iuventu.

 1. Alica Dragulová povedal:

  Viliama poznám dlhé roky ako pracanta, skvelého človeka a riadiaceho zamestnanca a to čo sa deje v súčasnosti nemá obdoby. To nemá so slušnosťou a profesionalitou nič spoločné. Verím, že zdravý rozum a spravodlivosť zvíťazí.

  • Barnabáš povedal:

   No neviem či bol Viliam až taký dobrý manager, areál Iventa na Búdkovej ceste za jeho vedenia nechal úplne schátrať a peniaze sa nezmyselne vyhadzovali napriklad na drahé zariadenie jeho kancelárie, na výmenu predražených požianych rebríkov, na nezmyslené a drahé prerobenie jedálene pre zamestnancov, na totáalne povrchne prerobenú historickú sálu, s ktorej spravili úplne hroznú konferenčnú miestnosť, na predraženú serverovňu bez verejného obstarávania a plno iných nezmyselných a predražených stavených prác. Viliam si nevedel dať rady celé roky so svojimi vedúcimi pracovníkmi v Karlovke, ktorý mu skákali po hlave a vodili ho za nos a robili si čo chceli. Soviarová čo nemala vzdelanie na svoju funkciu tam šéfovala akoby je to patrilo a ponovom tam strčil Ing. Milana Rybanského čo sa sa správa ako chrobák truhlík a nerozumie sa absolútne ničomu. Možno v odbore vzdelávania bol dobrý, ale ako generalny riadeľ Iuventa často zlyhával a nemal schopnosti na vedenie tejto organizácie.

 2. pavol povedal:

  Jediné, čoho sa takíto ****** aspoň trocha boja je medializácia ich hajzlovín. Preto je to treba rozširovať medzi slušnými občanmi, ktorým nie je ľahostajné, keď sa okolo dejú špinavosti.

  Pozn. Z príspevku bolo odstránené pejoratívne oslovenie – vulgarizmus- D.Králik

 3. EliskaM povedal:

  Ja by som to definovala v skratke – ked nie si v “spravnej” strane a nemalujes vsetko na cerveno mas smolu 🙁
  smutne, velmi smutne, ze sme tam, kde sme dlhe roky boli ……

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *